Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pro odeslání poptávky je nutné se registrovat nebo se přihlásit.

ANALÝZA KVALITY

Náplň práce

  • Analýza kontroly surovin, meziproduktů a hotových výrobků
  • Zajišitění kvality přípravků při výrobě a zavádění
  • Práce na projektech dle potřeb společnosti
  • Vedení analytického deníku, vypracování protokolů a podkladů pro propouštění surovin a přípravků
  • Zpracování předpisové dokumentace
  • Údržba a kontrola používaných přístrojů
  • Vyhodnocování naměřených analytických dat

Nabízíme

  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Jeden týden dovolené navíc
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravné

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ farmaceutického / chemického zaměření – pozice vhodná pro studenty nebo absolventy
  • Zkušenost z laboratoře podmínkou
  • Znalost HPLC, chromatografie, spektrometrie či mikrobiologie
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • Proaktivní přístup a flexibilita
  • Týmový hráč

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborFarmacie
  • PoziceAnalýza kvality
  • Místo pracoviště
  • Jihočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný