O nás

PRÁCE.TIPS, s.r.o. je společnost zaměřená na personální problematiku. Provozuje personální videoportály www.jobcveye.com, který uchazečům i firmám nabízí výrazně efektivnější metody hledání práce a zaměstnanců, než jsou klasické unifikované životopisy či motivační dopisy.

Zaregistrujte se zdarma a vytvořte si svůj první videoživotopis! Naši konzultanti i samotný systém stránek vám s přípravou i tvorbou pomohou. Se systémem JOBCVEYE získáte zcela mimořádný prostor pro sebeprezentaci.

Zaregistrujte se bezplatně ještě dnes!
Registrace ZDARMA

Nejsme orientování na kvantitu, ale na kvalitu - vhodné kandidáty dokážeme nejen najít a oslovit, ale také kvalitně připravit a prezentovat potenciálnímu zaměstnavateli. Tento proces je maximálně efektivní při zachování vysoké profesní úrovně.Jsme otevřeni ke všem požadavkům zaměstnavatelů i uchazečů a naším cílem je spojovat ty správné lidi tak, aby tvořili úspěšné týmy a plně využili svůj potenciál.

Abychom toho byli schopni, vyvinuli jsme a stále zlepšujeme náš vlastní systém JOBCVEYE, který je nekonvenční, efektivní a v mnoha ohledech průlomový. Přesvědčte se sami!

Naše motto zní:

GOOD JOB = GOOD LIFE!