Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pro odeslání poptávky je nutné se registrovat nebo se přihlásit.

TECHNICKÝ PROJEKTANT

Náplň práce

  • Vytváření základových plánů strojů
  • Komunikace s dodavatelskými firmami
  • Podpora při vytváření a správě kusovníků
  • Tvorba struktury kusovníků k prodaným strojům
  • Úzká spolupráce s oddělením konstrukce, elektrokonstrukce a plánováním výroby

Nabízíme

  • Práci v mezinárodní firmě výrobního charakteru využívající nejmodernější technologie
  • Zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace
  • Podporu kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody

Požadujeme

  • VŠ/SŠ strojní
  • Znalost 3D konstrukčních systémů CAD, AutoCAD
  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborStrojírenství
  • PoziceProjektant
  • Místo pracoviště
  • Brno - Jihomoravský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • NěmeckyB1+B2