Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pro odeslání poptávky je nutné se registrovat nebo se přihlásit.

OBCHODNÍK MANAŽER

Náplň práce

  • Komunikace s novými i stávajícími klienty, firemní klientela
  • Příprava podkladů a analýz pro jednání s klienty
  • Realizace obchodu a následného servisu
  • Osobní a profesní rozvoj

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Systém školení a vzdělávání hrazený společností
  • Atraktivní ohodnocení
  • Příspěvek na telefon, notebook a automobil
  • Vysoce motivující benefity a podpůrné programy
  • Možnost osobní seberealizace a kariérního růstu – manažerská pozice
  • Zázemí kanceláře - telefon, internet, počítač
  • Svobodné povolání - nezávislost, časová flexibilita

Požadujeme

  • Tah na branku, obchodního ducha
  • Aktivní přístup, zájem o práci s lidmi
  • Komunikativnost
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Chuť dále se rozvíjet a růst
  • Praxe v obchodě výhodou
  • Min. SŠ, trestní bezúhonnost

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceObchodní manažer
  • Místo pracoviště
  • České Budějovice - Jihočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný