Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pro odeslání poptávky je nutné se registrovat nebo se přihlásit.

VEDOUCÍ TÝMU VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK

Náplň práce

  • Řízení týmu 6 specialistů telefonického vymáhání pohledávek,
  • Proaktivní leadership: hodnocení, motivace a rozvoj týmu,
  • Pravidelné hodnocení hovorů, analýzy, online náslechy, zpětná vazba a koučink,
  • Odpovědnost za plnění ročních/měsíčních plánů, KPI ukazatelů,
  • Telefonické vymáhání pohledávek mimosoudní cestou – odchozí volání,
  • Podpora týmu v řešení těžších a nestandardních případů,
  • Vymáhání v různých fázích – krátce po splatnosti (early collection) i před podáním žaloby (late collection),
  • Telefonické přebírání požadavků zákazníků na mimosoudní řešení – splátkové kalendáře, posunutí splatnosti apod.
  • Generování sestav ze systému pro volání dlužníkům
  • Reporting ukazatelů a výsledků za tým

Nabízíme

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Balíček benefitů
  • Možnost kariérního růstu
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • Zapojení do mezinárodních projektů

Požadujeme

  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou,
  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici,
  • Prokazatelná zkušenost s vedením týmu call centra,
  • Dobrá znalost anglického jazyka,
  • Zkušenost s nastavováním procesů a jejich implementací
  • Velmi dobrá uživatelská znalost MS Office, znalost SAP CRM, IS-U výhodou
  • Odpovídající hlasová dispozice a výslovnost

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborTelekomunikace
  • PoziceVvymáhaní pohledávek
  • Místo pracoviště
  • Cheb - Karlovarský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný