Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pro odeslání poptávky je nutné se registrovat nebo se přihlásit.

ASISTENTKA V EKONOMICKÉM ÚSEKU

Hledáme posilu do ekonomického úseku ve stabilní české firmě.

Náplň práce

  • - vyřizování korespondence, jak poštou, tak elektronicky
  • - práce na PC
  • - skenování, zakládání dokumentů, příprava složek a šanonů
  • - sledování zásob pro kancelář
  • - objednávka stravenek a jejich distribuce zaměstnancům
  • - vyřizování úkolů pro účetní a v případě potřeby pro další oddělení

Nabízíme

  • - práci na HPP
  • - odpovídající finanční hodnocení
  • - firemní benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené
  • - práci v příjemném pracovním prostředí

Požadujeme

  • - min SŠ vzdělání
  • - angličtina na velmi dobré komunikativní a písemné úrovni
  • - spolehlivost, pečlivost
  • - smysl pro organizaci práce a pro time management
  • - ochotu vykonávat úkoly navíc a vzít občasně přesčasy

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborAdministrativa
  • PoziceAsistentka
  • Místo pracoviště
  • Plzeň - Plzeňský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2