Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pro odeslání poptávky je nutné se registrovat nebo se přihlásit.

SUPERVISOR PRO VÝROBU

Poptáváme vhodného kandidáta do směnného procesu na pozici Supervisor pro výrobu. Nástup možný ihned.

Náplň práce

  • Zajištění výroby dle výrobního plánu v požadované kvalitě
  • Zodpovědnost za vedení směny
  • Stanovení priorit ve výrobě a rozdělování pracovních úkolů
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP
  • Řízení souvisejících personálních činností jako jsou školení, hodnocení zaměstnanců, mzdové ohodnocení
  • Kontrola Kritických kontrolních bodů
  • Reporting výrobních dat
  • Podíl na zlepšování výrobního procesu

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Komplexní zaškolení na pracovní pozici
  • Možnost dalších školení a jazykových kurzů
  • Firemní oblečení

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost NJ
  • Praxe na vedoucí pozici ve výrobě min. 2 roky
  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office)
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, organizační schopnosti
  • Proaktivita a týmový duch
  • Ochota pracovat v 3 směnném provozu

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborVýroba a průmysl
  • PoziceSupervisor výroby
  • Místo pracoviště
  • Dvůr Králové nad Labem - Královehradecký kraj
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • NěmeckyB1+B2