Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pro odeslání poptávky je nutné se registrovat nebo se přihlásit.

TEAM LEADER VE VÝROBĚ

Hledáme motivovaného člověka se zkušeností s vedením týmu lidí z výrobního prostředí.

Náplň práce

  • Odpovědnost za vlastní tým
  • Pravidelné hodnocení zaměstnanců, poskytování zpětné vazby
  • Motivace a informování zaměstnanců
  • Spolupráce s plánovačem výroby
  • Dodržování a zabezpečování BOZP na pracovišti
  • Zajištění komunikace mezi jednotlivými odděleními
  • Zabezpečení bezproblémového chodu výroby

Nabízíme

  • Pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou
  • Komplexní zaškolení
  • Motivační finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • Dotované závodní stravování

Požadujeme

  • Praxe s vedením lidí ve výrobním prostředí nutná
  • Znalost práce na PC (Microsoft office, především Excel)
  • Komunikativní znalost NJ výhodou
  • Výborné komunikační dovednosti, schopnost naslouchat, empatie
  • Samostatnost, odpovědnost, aktivní přístup k práci
  • Flexibilita (práce na 3 směnný provoz od pondělí do pátku)

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborPersonalistika a lidské zdroje
  • PoziceHR team leader
  • Místo pracoviště
  • Mladá Boleslav - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • NěmeckyB1+B2