Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pro odeslání poptávky je nutné se registrovat nebo se přihlásit.

ADMINISTRÁTOR IT

Pro nově otevřenou pobočku ve Zlíně hledáme schopného kolegu na pozici Administrátor.

Náplň práce

  • Administrace provozních systémů a aplikací
  • Odpovědnost za správu Antivirového řešení
  • Instalace SW, HW
  • Plánování rozvoje infrastruktury, příprava a realizace zavádění nových ICT technologií
  • IT podpora uživatelů

Nabízíme

  • Adekvátní ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Rozmanitou práci

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru IT, informatiky a příbuzných oborů
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Dobrou znalost administrace operačního systému Windows a Linux
  • Základní znalost administrace DBMS (mySQL, Oracle)
  • Zkušenost se správou Antivirových technologií
  • Zájem o problematiku

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborInformační technologie
  • PoziceSprávce aplikačního SW
  • Místo pracoviště
  • Zlín - Zlínský kraj
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyC1+C2