HR TEAM LEADER

Náplň práce

  • Plánování strategických cílů týmu
  • Zodpovědnost za průběh práce na zakázkách a jejich kladný výsledek
  • Zodpovědnost za finanční výsledky, kontrola nákladovosti, budgeting ad.
  • Aktivní komunikace s klienty, účast na obchodních jednáních
  • Akvizice nových klientů
  • Veškeré personální záležitosti spojené s vedením týmu (nábor nových členů, zaškolení, odměňování, hodnocení) ad.
  • Aktivní účast na marketingových akcích společnost

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení (fix+ odměny+ provize)
  • Zaměstnanecké benefity: stravenky, jazykové kurzy, penzijní připojištění, sick days ad.
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Plzně (Avalon Business Center)
  • Mladý, přátelský kolektiv
  • Možnost profesního růstu
  • Detailní zaškolení

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Znalost alespoň jednoho světového jazyka
  • Zkušenosti na obchodní pozici podmínkou
  • Zkušenosti s vedením lidí podmínkou
  • Znalost práce s MS Office
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Profesionalitu, serióznost, cílevědomost
  • Odolnost vůči stresu
  • ŘP. Sk B- aktivní řidič

Doporučit

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborPersonalistika a lidské zdroje
  • PoziceHR team leader
  • Místo pracoviště
  • Praha - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný