HW VÝVOJÁŘ

Náplň práce

  • Návrh a vývoj hardwaru průmyslových dotykových displejů (SIMATIC HMI) a ovládacích prvků
  • Tvorba schémat a podpora při návrhu plošného spoje
  • Výběr vhodných komponent (komunikace s dodavateli)
  • Podpora při výrobě a oživování prototypů
  • Ttestování a měření prototypů, typové zkoušky (klimatické, EMC kompatibilita, atd.)
  • Zpracování technické dokumentace

Nabízíme

  • Široká škála zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové Aktivity, příspěvek na penzijní připojištění, home office a další)
  • Flexibilní pracovní doba (po-čt: 8:30-16:00, pá: 8:30-14:00)
  • Expertní i manažerské rozvojové programy
  • Mezinárodní projekty

Požadujeme

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru (nebo adekvátní praxi v oboru)
  • Velmi dobrá znalost angličtiny – denní komunikace a psaní technické dokumentace
  • Velmi dobrá znalost němčiny – denní komunikace
  • Samostatnost, spolehlivost, chuť se dále odborně vzdělávat

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborInformační technologie
  • PoziceHW vývojář
  • Místo pracoviště
  • Praha - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe