IT SPECIALISTA

Jste zkušený specialista správy IT na platformě Windows a Lirux?

Náplň práce

  • Administrace serveru (Windows, Linux) a síťové infrastruktury
  • Zajištění provozu a monitoringu aplikačních serverů
  • Instalace SW, HW
  • Podpora uživatelů a ostatních pracovníků IT
  • Zajištění bezpečnosti, anti-virů, správa uživatelských práv
  • Zálohování dat

Nabízíme

  • Účast na mezinárodních projektech
  • Telefon, notebook
  • Platové podmínky odpovídající pracovním výkonům
  • Zaměstnanecké benefity
  • Práci na HPP nebo IČ

Požadujeme

  • Praxe v oboru 5 let
  • Výborná znalost TCP/IP
  • Výborná znalost MS Windows server (2003, 2008, 2013) - AD, GPO, DHCP, WINS, DNS IIS
  • Zkušenosti s monitoringem IT infrastruktury
  • Základní znalosti VoIP a SIP technologie, Asterisk
  • Znalosti AJ na úrovni technické dokumentace

Doporučit

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborInformační technologie
  • PoziceSprávce operačních systémů a sítí
  • Místo pracoviště
  • Ostrava - Moravskoslezský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Práce na ŽL / IČ
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2