MANAŽER PRODEJNY

Hledáme zkušené uchazeče na pozici Manažera prodejny na plný pracovní úvazek.

Náplň práce

  • Odpovědnost za celkové řízení prodejny a za dosažení cílů
  • Zabezpečení plynulého chodu prodejny efektivní organizací práce na prodejně
  • Řízení a vedení týmu spolupracovníků, plánování směn
  • Nábor zaměstnanců, jejich zaškolení, motivace a profesní rozvoj
  • Realizace obchodní politiky společnosti
  • Administrativní činnosti související s provozem prodejny
  • Komunikace s dodavateli

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zázemí české, rozvíjející společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení, včetně systému bonusů
  • Propracovaný systém zaškolení

Požadujeme

  • Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s vedením týmu minimálně 2 roky
  • Schopnost motivovat, rozvíjet a vést svěřený tým
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Flexibilitu, iniciativu a samostatnost
  • Znalost Anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceManažer prodejny
  • Místo pracoviště
  • Plzeň - Plzeňský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2