PRODEJCE VOZŮ

Pro autosalon v Ostravě hledáme nového kolegu na pracovní pozici Prodejce vozů.

Náplň práce

  • Prezentace a prodej vozů a doplňků
  • Odborné poradenství zákazníkům při prodeji vozů
  • Pravidelný kontakt a péče o stávající zákazníky firmy
  • Rozvoj obchodních vztahů s novými a stávajícími klienty
  • Koordinace mezi prodejem a poprodejními službami
  • Běžná administrativa
  • Provádění zkušebních jízd

Nabízíme

  • Práce na HP
  • Odpovídající platové ohodnocení + bonusový systém odměňování
  • Možnost osobního rozvoje a vzdělávání
  • Zázemí silné, prosperující společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (s dopravním či obchodním zaměřením)
  • Výborné komunikační dovednosti - profesionální vystupování
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Iniciativu v oblastech podpory prodeje, zákaznických akcí a marketingu
  • Uživatelská znalost PC
  • Řidičský průkaz sk. B (Aktivní řidič)
  • Trestní bezúhonnost
  • Zájem o oblast auto - moto
  • Znalost finančních produktů (leasing, úvěry) výhodou

Doporučit

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceAsistent prodeje
  • Místo pracoviště
  • Ostrava - Moravskoslezský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný