RECEPČNÍ KRKONOŠE

Pro horský hotel hledáme recepční s velmi dobrou znalostí Anglického jazyka.

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky
  • Poskytování služeb hostům při příjezdu a ubytování
  • Prezentace nadstandardního osobního přístupu v péči o hosta a navazování přátelské atmosféry
  • Podávání informací hostům
  • Vyřizování telefonátů, rezervací, předávání informací
  • Práce s databází a informačním systémem hotelu
  • Vyřizování plateb

Nabízíme

  • Atraktivní platové ohodnocení s firemními benefity
  • Možnost kariérového růstu
  • Příjemné pracovní prostředí s možností ubytování

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Anglický a Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na PC
  • Reprezentativní vzhled, příjemné vystupování, ochota
  • Komunikativní a organizační schopnosti, spolehlivost, dochvilnost

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborAdministrativa
  • PoziceRecepční
  • Místo pracoviště
  • Královehradecký kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2
  • NěmeckyA1+A2