RECEPČNÍ

Mezinárodní společnost hledá recepční s komunikativní znalostí Anglického jazyka.

Náplň práce

  • Zajištění bezproblémového chodu recepce
  • Evidence doručené/odeslané pošty
  • Správa datových schránek
  • Přijímání a uvádění návštěv, péče o ně
  • Evidence a distribuce interních dokumentů
  • Objednávání kurýrů, messengerů, taxi
  • Drobná administrativa

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
  • Dobré pracovní podmínky
  • Přátelský kolektiv
  • Stravenky plně hrazeny firmou
  • Dobré platové ohodnocení a benefity

Požadujeme

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Komunikativní znalost Anglického jazyka
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Schopnost samostatné práce, odolnost vůči stresových situacím
  • Příjemné a reprezentativní vystupování, proklientský přístup
  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Internet)
  • Předchozí zkušenost z obdobné pozice výhodou

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborAdministrativa
  • PoziceRecepční
  • Místo pracoviště
  • Pardubice - Pardubický kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2