ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/KA

Náplň práce

  • Zajištění chodu kanceláře po administrativní stránce
  • Administrativní podpora nadřízenému a ostatním kolegům
  • Příprava administrativních podkladů, ukládání protokolů, zpracování pošty
  • Péče o návštěvy ve společnosti

Nabízíme

  • Samostatnou pozici administrativního typu v menším dynamickém týmu
  • Aktivní využití jazykových znalostí
  • Jistotu a stabilitu zavedené společnosti
  • Perspektivní zaměstnání a prostor pro další rozvoj
  • Možnost se dále vzdělávat a rozvíjet své znalosti a zkušenosti
  • Zajímavé platové ohodnocení

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Pracovní zkušenosti z obdobné pozice výhodou
  • Znalost Německého jazyka - schopnost komunikace
  • Znalost Anglického jazyka výhodou
  • Znalost práce na PC (uživatelská znalost)
  • Ochotu pracovat na jazykových znalostech

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborAdministrativa
  • PoziceAdministrativní pracovník
  • Místo pracoviště
  • Hradec Králové - Královehradecký kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • NěmeckyB1+B2