PRODUCT MANAGER

Náplň práce

  • Příprava a realizace marketingových plánů a strategií pro svěřené portfolio produktů
  • Uvedení na trh nových produktů
  • Podílení se na vývoji strategie Brandu
  • Řízení BTL a ATL (print + digital) aktivit a vyhodnocování jejich úspěšnosti
  • Spolupráce s kreativní, mediální a PR agenturou
  • Zodpovědnost za svěřenou část budgetu
  • Spolupráce s obchodním, finančním a logistickým oddělením
  • Komunikace s odbornou lékařskou veřejností
  • Produktová a marketingová školení obchodního týmu
  • Sledování a vyhodnocování prodejů, monitoring trhu a konkurence
  • Udržování kontaktů s významnými odborníky, KOLs
  • Účast na konferencích, kongresech
  • Správa webových stránek
  • Reportování

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společností
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Automobil, PC, telefon

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na pozici produkt manažera pro léky na předpis nutností
  • Praxe v oblasti farmacie
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Analytické a strategické myšlení
  • Výborné prezentační a komunikační dovednosti
  • Kreativita
  • Velmi dobrá znalost MS Office - práce s Excelem na denní bázi
  • Umění nadchnout a strhnout

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceProduktový manažer
  • Místo pracoviště
  • Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2