KOMERČNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK

Náplň práce

  • Péče o svěřené zákazníky
  • Zpracování a aktualizace databáze stávajících odběratelů
  • Klientské poradenství ohledně pronajímaného zařízení a jeho používání výdej, příjem a evidence pronajímaného zařízení ze skladu a na sklad a s tím spojená administrativa.

Nabízíme

  • Stabilní zázemí a výhody prosperující holandské společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost získání další praxe a profesních zkušeností
  • Příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • Nástupu dohodou

Požadujeme

  • Zkušenosti s obchodováním v oblasti stavebnictví, nejlépe v oblasti pronájmu stavební Techniky, technické dovednosti výhodou
  • Kreativní myšlení, samostatnost, schopnost jednat s lidmi a týmovou spolupráci
  • • řidičský průkaz skupiny B
  • Flexibilitu
  • Orientaci na výsledek
  • Znalost práce na PC, zejména MS Office

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborAdministrativa
  • PoziceAdministrativní pracovník
  • Místo pracoviště
  • Česká Lípa - Liberecký kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný