KONSTRUKTÉR/AUTOCAD

Náplň práce

  • Zajišťování zpracování výrobní dokumentace na výrobní zakázky v Autocadu, případně v Invertoru
  • Provádění úprav ve výkresové dokumentaci
  • Překreslování a převádění starých výkresů do Autocadu
  • Vytváření DXF souborů pro dělící automaty
  • Zajišťování kooperace výpalků a komunikace se stávajícími dodavateli

Nabízíme

  • Odborný růst.
  • Dlouhodobá perspektiva uplatnění.
  • Společnost patří mezi nejstabilnější firmy v ČR

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojní
  • Znalost konstrukčního programu Autocad (Invertor nebo Solid Works výhodou)
  • Komunikativní typ, týmová práce, flexibilita, spolehlivost, orientace ve výkresové dokumentaci
  • Loajálnost k zaměstnavateli

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborStrojírenství
  • PoziceKonstruktér
  • Místo pracoviště
  • Vsetín - Zlínský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe