PROJECT MANAGER

Náplň práce

  • Vedení a spolupráce na projektech v oblasti M&A,
  • Zavádění strategií, řízení změn
  • Řízení realizace investic, projektový a investiční controlling
  • Analýza trhu a aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • Příprava „business case“ a prezentací

Nabízíme

  • Pracovní uplatnění v zavedené mezinárodní výrobní společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Benefity (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (ekonomického nebo technického směru)
  • Min. 3 roky praxe ve finanční oblasti korporátní společnosti nebo v řízení projektů
  • Znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook)
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Praxe z oblasti stavebnictví výhodou

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborEkonomika a podnikové finance
  • PoziceProject Manager
  • Místo pracoviště
  • Břeclav - Jihomoravský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2