INTERNÍ AUDITOR

Náplň práce

  • Provádění a vyhodnocování interních auditů

Nabízíme

  • Systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky)
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní doba 40 hodin týdně

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy,
  • Znalost výkonu interního auditu, včetně znalosti vyhotovení či přípravy analýzy rizik a střednědobých a ročních plánů
  • Znalost legislativy týkající se nakládání s veřejnými prostředky
  • Schopnost samostatného plnění úkolů,
  • Uživatelská znalost práce na PC, vyšší znalost MS Office (Excel)
  • Řidičský průkaz skupiny B,
  • Komunikativnost, důslednost, samostatnost, flexibilita, Ochota ke spolupráci, odolnost vůči stresu, loajalita, důvěryhodnost, spolehlivost, Žádoucí prezentace a hájení oprávněných zájmů podniku,
  • Občanská a morální bezúhonnost

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborBankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby
  • PoziceAuditor
  • Místo pracoviště
  • Opava - Moravskoslezský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný