MANAŽER AGENTURNÍHO ZAMĚSTNÁVÁNÍ

Náplň práce

  • Nastavování procesů v oblasti agenturního zaměstnávání
  • Vedení týmu konzultantů a obchodníků
  • Koordinace přidělených zakázek
  • Nastavování strategie společnosti
  • Prezentace společnosti a kvalitní reprezentování na obchodním poli

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Možnost uplatnění svých manažerských schopností a dovedností
  • Lákavé mzdové podmínky
  • Možnost působit v TOP managementu společnosti
  • Velmi kreativní a zodpovědnou pozici
  • Propracovaný bonusový systém
  • Přispívání na životní a penzijní pojištění

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Min. 5 let praxe z vedoucí pozice v pracovní agentuře/ předchozí vlastnictví pracovní agentury
  • * zkušenosti s vedení a motivací týmu
  • * orientace v problematice agenturního zaměstnávání (nastavování procesů, komunikace s klienty)
  • Akvizice nových klientů
  • Nastavování a optimalizace procesů

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborPersonalistika a lidské zdroje
  • PoziceHR team leader
  • Místo pracoviště
  • Praha - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný