FRONT OFFICE REFERENT

Náplň práce

  • Osobní a telefonické jednání se zákazníky
  • Vyřizování smluv a reklamací
  • Úzká spolupráce technickým a obchodním oddělením
  • Fakturační činnost, práce s financemi, sledování plateb
  • Administrativní zajištění chodu kanceláře a svěřeného úseku

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Profesní rozvoj
  • Zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení s individuálními bonusovými odměnami
  • Pravidelná školení

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxe v obchodní a zákaznické administrativě minimálně 3 roky
  • Spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost
  • Organizační schopnosti a prodejní dovednosti
  • Kultivovaný a příjemný projev, reprezentativní vystupování
  • Znalost práce s PC (MS office - Word, Excel, Power point)

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborAdministrativa
  • PoziceReferent
  • Místo pracoviště
  • Praha - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Dohoda o pracovní činnosti
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe