SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Náplň práce

  • Komunikace a jednání se zákazníky
  • Prezentace produktů a poskytovaných služeb
  • Koordinace činnosti uvnitř organizace s cílem splnit požadavky zákazníka
  • Tvorba cenových nabídek
  • Reporting výsledků
  • Účast na služebních cestách s cílem řešit dané požadavky přímo u zákazník

Nabízíme

  • Práci v prestižní mezinárodní společnosti
  • Místo výkonu práce Břeclav
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na životní/penzijní Pojištění a další benefity vyplývající z Kolektivní smlouvy)
  • Odborné zaškolení a další vzdělávání (např. příspěvek na jazykové kurzy)

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání technického (ekonomického) zaměření
  • Znalost AJ slovem i písmem na pokročilé úrovni nutností
  • Uživatelská znalost PC
  • Výrazná orientace na výsledek, flexibilita a vytrvalost
  • Dobré komunikační schopnosti, zákaznický přístup
  • Praxe v obchodním nebo logistickém oddělení
  • Připravenost k zahraničním pracovním cestám
  • Pracovní zkušenost v mezinárodním prostředí

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborTelekomunikace
  • PoziceSpecialista zákaznického servisu
  • Místo pracoviště
  • Karlovy Vary - Karlovarský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný