HR & SALES CONSTULTANT

Náplň práce

  • Vedení pohovorů s kandidáty, komunikace s firmami
  • Tvorba a správa inzerátů, zpracování životopisů
  • Obchodní aktivity, hledání nových obchodních partnerů
  • Aktivní vyhledávání kandidátů, práce s databázemi
  • Účast na obchodních jednáních a pohovorech ve firmách
  • Administrativní činnosti spojené s výkonem pozice

Nabízíme

  • Stabilní zázemí největší české personální agentury
  • Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • Reálná možnost profesního růstu
  • Benefity (sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
  • Důkladné zaškolení, odborná školení
  • Práce v přátelském kolektivu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
  • Obchodní myšlení, zaměření na výsledky
  • Předchozí zkušenosti s náborem či obchodem jsou vítány
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook) a českého pravopisu
  • Silné komunikační a argumentační schopnosti
  • Schopnost pracovat pod tlakem
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborPersonalistika a lidské zdroje
  • PozicePersonalista
  • Místo pracoviště
  • Jihlava - Vysočina
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný