SPECIALIST OF PRODUCT MARKETING

Náplň práce

  • Budování značky a sortimentu výrobků společnosti
  • Uvádění produktů na tuzemské/zahraniční trhy
  • Spolupráce s výrobním, konstrukčním a obchodním oddělením
  • Provádění srovnání produktů vně společnosti
  • Kooperace při přípravě propagačních akcí a materiálů

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zajímavé mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • 5 dnů dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování v rámci závodu
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Příspěvek na penzijní pojištění

Požadujeme

  • Alespoň SŠ vzdělání marketingového nebo technického směru
  • Zkušenost na obdobné pozici v oblasti strojírenství
  • Orientaci v technických výkresech a další dokumentaci
  • Základní úroveň anglického jazyka
  • Pokročilou znalost MS Office

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborMarketing
  • PoziceProduktový manažer
  • Místo pracoviště
  • Litvínov - Ústecký kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný