MARKETINGOVÝ/Á SPECIALISTA/KA

Náplň práce

  • Zodpovědnost za přípravu marketingových materiálů pro celofiremní reklamní kampaně (tisk, online).
  • Tvorba PR článků a produktových textů pro tištěná i online média.
  • Vytváření textových obsahů pro tiskovou i online reklamu.
  • Dohled nad grafickou realizací reklamních výstupů.
  • Příprava textů k produktovým i korporátním stránkám firemního webu.
  • Spolupráce na realizaci produktových videoreportáží a focení.
  • Úzká komunikace a spolupráce při tvorbě reklamních materiálů s obchodním oddělením, firemní prodejní sítí a s reklamními agenturami.

Nabízíme

  • Zajímavou práci u stabilní firmy s dominantním postavením na českém trhu
  • Týden dovolené navíc
  • Program osobního vzdělávání a celou řadu dalších zaměstnaneckých výhod, včetně slev pro zaměstnance na prodávaný sortiment
  • Výborné platové ohodnocení

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Výborná znalost ČJ, vynikající písemný projev, perfektně zvládnutá stylistika a gramatika text
  • Pečlivost a důslednost
  • Schopnost grafické a textové kreativity i představivosti
  • Marketingová zkušenost a praxe
  • Schopnost nadhledu a určování priorit, samostatnost
  • Proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • Uživatelská znalost práce s PC, včetně MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook
  • ŘP skupiny B

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborMarketing
  • PoziceMarketingový specialista
  • Místo pracoviště
  • Kutná Hora - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný