BACK OFFICE - OBCHODNÍ A ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/KA

Náplň práce

  • Administrativní podpora obchodního oddělení
  • Tvorba kalkulací v Excelu
  • Podpora při získávání nových zakázek a zákazníků
  • Komunikace se zahraničními zákazníky a dodavateli v anglickém jazyce
  • Zpracování a evidence objednávek a faktur
  • Spolupráce s poskytovateli přepravních služeb - koordinace logistiky, vedení dokumentace k přepravám
  • Vedení obchodní evidence a ostatní administrativa
  • Zpracování korespondence
  • Práce s podnikovým systémem

Nabízíme

  • Možnost profesního růstu
  • Motivační ohodnocení

Požadujeme

  • Praxe v oblasti obchodu a administrativy VELKOU VÝHODOU
  • Pokročilá znalost práce s PC (Outlook, Excel)
  • Orientace v účetním programu Pohoda výhodou, není podmínkou
  • Dobrý timemanagement a organizační schopnosti
  • Výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • Prozákaznický přístup
  • Schopnost pracovat samostatně a proaktivní přístup k práci
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborAdministrativa
  • PozicePracovník back office
  • Místo pracoviště
  • Praha - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2