TPM SPECIALIST

Náplň práce

  • Tvorba TPM dokumentace
  • Aktivní účast při provádění TPM na strojích společně s obsluhou
  • Sledování kritických zařízení, četnosti a druhů poruch a následné vyhodnocení dat
  • Teoretické a praktické školení zaměstnanců
  • analýza dat ze systému A+
  • Sledování poruch strojů a jejich vyhodnocení s následnou implementací potřebných kroků
  • Aktivní přístup ke snižování prostojů na strojních zařízeních

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti a dlouhodobou Pracovní perspektivou
  • Možnost profesního rozvoje a seberealizace
  • Příjemné a bezpečné pracovní prostředí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxe z výrobní společnosti – 2 roky
  • Hlubší znalost TPM
  • Základní znalost TPS
  • Praxe v údržbě strojních zařízení
  • Prokazatelná zkušenost se zaváděním a prováděním TPM
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost, samostatnost, flexibilita

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborStrojírenství
  • PoziceTechnik ve strojírenství
  • Místo pracoviště
  • Domažlice - Plzeňský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný