SAMOSTATNÁ FINANČNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce

  • Vedení účetnictví společnosti dle platné legislativy
  • Účtování běžných účetních operací
  • Roční a měsíční účetní závěrky
  • Ekonomické a finanční rozbory
  • Vede účetní evidenci hmotného a nehmotného investičního majetku společnosti
  • kontroluje skladové účetnictví divizí
  • Spolupráce při tvorbě finančních plánů společnosti
  • Statistické výkazy
  • eviduje přijaté faktury dle stanovených zásad
  • eviduje poskytnuté a přijaté zálohy a provádí jejich likvidaci
  • eviduje vydané faktury a sestavuje přehledy pohledávek
  • vystavuje upomínky a penalizační faktury
  • zajišťuje pokladní službu ředitelství společnosti
  • zpracovává fakturaci tuzemskou i zahraniční
  • eviduje potřeby na nákup prostředků investiční povahy a drobných neinvestičních prostředků správního charakteru pro ředitelství společnosti
  • správa pohledávek, zápočty

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Osobní přístup, možnost profesního růstu
  • Firemní benefity, školení a další možnosti vzdělávání

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • Komplexní znalost podvojného účetnictví a znalost aktuálně platné legislativy
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Proaktivní přístup, orientaci na výkon, loajalitu
  • Uživatelskou znalost práce na PC- MS Office, znalost IS Helios výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborEkonomika a podnikové finance
  • PoziceFinanční účetní
  • Místo pracoviště
  • Znojmo - Jihomoravský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyA1+A2