ELEKTROPROJEKTANT PRO VODÁRENSTVÍ

Náplň práce

  • Projektování kompletního řešení automatický systémů řízení technologických procesů pro vodárenství
  • Konkrétní projektování rozvaděčů, kabelových tras aj.
  • Cestování za zákazníky v rámci ČR (případně okolních zemí)
  • Zpracování dokumentace v AutoCADu
  • Spolupráce s dalšími členy týmu (PLC specialisté, SW inženýři, servisní technici)

Nabízíme

  • Zázemí stabilní firmy s odpovídajícím mzdovým ohodnocením
  • Příspěvky na stravu (lokální stravovací zařízení k dispozici)
  • Kolegiální kolektiv (např. společné svozy do lokality aj.)
  • Samostatnost při práci

Požadujeme

  • Zkušenost s projektováním elektro Vyhláška 50/1978 Sb, preferenčně §10 přímo pro projektování
  • AJ na úrovni potřebné minimálně ke čtení dokumentace
  • Znalost AutoCAD výhodou
  • Ochota cestovat

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborTechnika, elektrotechnika a vývoj
  • PoziceElektroprojektant
  • Místo pracoviště
  • Beroun - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2