SPECIALISTA ÚDRŽBY

Náplň práce

  • Zodpovídá za bezporuchový provoz a preventivní údržbu pokovovacích strojů
  • Zajišťuje komunikaci s dodavatelem při opravách či dodávkách náhradních dílů
  • Řídí a kontroluje údržbářské práce na pokovovacích strojích
  • Řeší problémy společně s technology pokovení
  • Podílí se na hodnocení údržbářů
  • Zajišťuje aktualizaci technické dokumentace

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti využívající moderní technologie
  • Možnost odborného růstu a osobního rozvoje
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Podpora při relokaci
  • Firemní benefity
  • 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • Bezplatné odborné vzděláván

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe minimálně 2 roky v oblasti údržby strojů a zařízení
  • Praxe v oblasti pokovovacích zařízení výhodou
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6
  • Středně pokročilá znalost AJ
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Flexibilita, samostatnost, zodpovědnos

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborTechnika, elektrotechnika a vývoj
  • PoziceTechnik údržby
  • Místo pracoviště
  • Havlíčkův Brod - Vysočina
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný