COUNTRY MANAGER

Náplň práce

  • Franchising - zajištění veškerých aktivit týkajících se franchisových prodejen od jejich vzniku až po provozní řízení
  • Vedení, kontrola, motivace, školení zaměstnanců společnosti
  • Tvorba obchodní a marketingové strategii společnosti
  • Komunikace s vedením společnosti, reporting
  • Spolupodílení se na výzkumu trhu a konkurence
  • Reprezentace společnosti při jednáních s externími partnery
  • Zajišťování realizace klíčových projektů společnosti

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní české společnosti
  • Práci na plný úvazek
  • Zajímavou práci s lidmi
  • Zaškolení na odborné úrovni
  • Motivační finanční ohodnocení, benefity

Požadujeme

  • SŠ/VŠ - ekonomického nebo obchodního směru výhodou
  • Praxe v oboru prodeje stavebních materiálů nebo podobného zaměření výhodou
  • Zkušenosti s franchisingem výhodou
  • ŘP skupiny B
  • Znalost anglického jazyka vítána
  • Samostatnost, pro-aktivita, flexibilita, odpovědnost, organizační schopnosti
  • Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Aktivní přístup k práci, chuť učit se novým věcem
  • Obchodní myšlení

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborVrcholový management
  • PoziceCountry Manager
  • Místo pracoviště
  • České Budějovice - Jihočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyC1+C2