WAREHOUSE MANAGER

Náplň práce

  • Komplexní zastřešení chodu skladu, balících linek a komunikace s klienty
  • Koordinace personálu svěřených sekcí
  • Zajištění skladových operací, optimalizace
  • Organizace toku zboží, dohled na maximální využití skladových prostor,
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

Nabízíme

  • Zázemí prestižní stabilní společnosti
  • Možnost osobního růstu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Podílení se na rozvoji společnosti

Požadujeme

  • SŠ či VŠ vzdělání
  • Předchozí prokazatelné zkušenosti v oblasti logistiky, skladového managementu na obdobné úrovni (3 roky)
  • Zkušenost s vedením týmu lidí
  • Aktivní znalost AJ na pokročilé úrovni (psaná i mluvená verze)
  • Dobrá znalost MS Office
  • Zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, flexibilita, profesionalita
  • Ochota cestova

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborLogistika a doprava
  • PoziceWarehouse manager
  • Místo pracoviště
  • Jičín - Královehradecký kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný