Manažer průmyslového inženýringu

Náplň práce

  • Zavádění moderních procesních nástrojů na zvýšení efektivnosti výrobního procesu
  • Vytváření analýz ke zjištění neefektivních částí výrobního procesu
  • Hledání kořenových příčin
  • Vytváření multiprofesních týmů pro potřeby řešení klíčových problémů
  • Realizace optimalizačních projektů
  • - štíhlá výroba
  • - tvorba, změny a evidence norem spotřeby práce
  • Vyhotovení pracovních postupů a standardů při zachování současného dodržování metodiky
  • Spolupráce při optimalizaci procesů např. uspořádání pracovišť, layoutu závodu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování v závodní kantýně
  • Roční bonusy
  • Penzijní připojištění

Požadujeme

  • Technické vzdělání
  • Znalost metod a nástrojů trvalého zlepšování
  • Dobrá znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
  • Praxe v automotive výhodou
  • Dobrá znalost MS Office, AutoCAD a SAP výhodou
  • Vynikající komunikační schopnosti

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborVýroba a průmysl
  • PoziceVýrobní manažer
  • Místo pracoviště
  • Jihlava - Vysočina
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný