KOORDINÁTOR VÝROBY V ODDĚLENÍ VÝVOJE

Náplň práce

  • Úzká spolupráce a komunikace s oddělením vývoje a koordinace vývojových změn
  • Zpracování požadavků a nejasností s vývojovými pracovníky a návrhy na jejich řešení
  • Tvorba a schvalování kusovníků a kontrola objednávky včetně výběru vhodných dodavatelů
  • Kontrola a zavádění funkčních prototypů pro seriovou výrobu
  • Zpracování dokuemntace pro výrobu a kontrola výkresové dokumentace před předáním
  • Spolupráce s oddělením konstrukce a logistikou

Nabízíme

  • Pracovní pozici v rostoucí tuzemské firmě
  • Možnost odborného a osobnostního růstu
  • Týmovou práci v moderním prostředí
  • Perspektivu dlouhodobého zaměstnání

Požadujeme

  • SŠ/VŠ se strojním zaměřením
  • Praxi a orientaci ve výrobních procesech a zpracování potřebné dokumentace
  • Obecný přehled ve výrobních a moderních technologiích
  • Znalost AJ hlavně psanou formou
  • Proaktivní přístup, dobré komunikační schopnost

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborStrojírenství
  • PoziceKoordinátor výroby
  • Místo pracoviště
  • Mladá Boleslav - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný