AREA MANAGER

Náplň práce

  • Vedení obchodních jednání s investory (prodej technologických celků v oblasti živočišné výroby a obnovitelných zdrojů energie)
  • Vedení středně velkého týmu (15 pracovníků – převážně stavební a technologičtí projektanti)
  • Zodpovědnost za efektivní práci svěřené pobočky a její ekonomické výsledky
  • Zpracování reportů pro vedení společnosti
  • Delegování úkolů na podřízené, jejich vedení a rozvoj
  • Účast na výstavách a veletrzích

Nabízíme

  • Práci v perspektivní a stabilní společnosti
  • Samostatnou a odpovědnou manažersko-obchodní pozici s odpovídajícím ohodnocením a možností výrazného mzdového růstu
  • Možnost osobního růstu
  • Efektivní systém vzdělávání pracovníků
  • Zaměstnanecké výhody

Požadujeme

  • SŠ, VŠ zemědělského nebo technického směru
  • Praxe v obchodě min. 2 let podmínkou – zaměření na segment zákazníků z oblasti zemědělství
  • Praxe s vedením středně velkého týmu nutnou podmínkou
  • Schopnost samostatně vést obchodní jednání
  • Zkušenosti s realizací větších investičních celků výhodou
  • Schopnost delegovat, motivovat a vést podřízené
  • Samostatnost, výborné komunikační schopnosti, tah na branku, odpovědnost a chuť učit se
  • Časová flexibilita a ochota často cestovat
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Práce na PC – dobrá uživatelská znalost

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborEkonomika a podnikové finance
  • PoziceManager
  • Místo pracoviště
  • Beroun - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný