OBCHODNÍ SPECIALISTA

Náplň práce

  • Navazování a rozvíjení obchodních vztahů se zákazníky
  • Odpovědnost za prodej náhradních dílů na nákladní vozy
  • Vedení obchodních jednání se zákazníky
  • Poskytování technického poradenství
  • Příprava obchodních smluv
  • Sledování trendů a konkurence na trhu
  • Reporting a spolupráce s dalšími odděleními

Nabízíme

  • Velice dobré finanční ohodnocení + odměny dle plnění cílů
  • Samostatnou a odpovědnou pozici v úspěšné společnosti
  • Služební automobil, mobilní telefon a notebook
  • Profesní i osobnostní rozvoj

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost v sekci náhradních dílů na nákladní vozy
  • Praxe na obdobné obchodní pozici PODMÍNKOU
  • Prokazatelné obchodní úspěchy
  • Samostatnou a silnou osobnost s orientací na zákazníka
  • Strategické myšlení a schopnost pracovat samostatně
  • Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B s ochotou cestovat

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborBankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby
  • PoziceObchodní specialista
  • Místo pracoviště
  • Kladno - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný