ACCOUTING AND CORPORATE TAX ANALYST

Náplň práce

  • Stěžejní zodpovědnost za hlavní účetní knihu
  • Aktivní podíl na koordinaci práce v oblasti CIT (daně z příjmů právnických osob )
  • Zajištění správnosti všech finančních údajů a souladu údajů CIT se zákonnými a firemními standardy
  • Zodpovědnost za vývoj a implementaci daňových procesů , systémů , politik a vnitřních kontrol
  • Spolupráce s japonskou pobočkou společnosti v daňové oblasti a aktivitách hlavní knihy
  • Plná odpovědnost za audit, včetně konsolidované účetní závěrky
  • Zajištění souladu všech mezipodnikových dokladů s místními a firemními předpisy
  • Interní kontrola týkající se daně z příjmů právnických a převodních cen se zaměřením na minimalizaci potenciálních daňových rizik

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Externí školení
  • Volnočasové benefity
  • Sick days

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Pokročilá angličtina pro denní komunikaci slovem i písmem
  • Víceletá zkušenost na obdobné pozici
  • - pokročilá znalost daňové problematiky (Corporate Income Tax)
  • - orientace na výsledek
  • Silné analytické schopnosti
  • Zkušenost s finančními/business analýzami
  • Výborná znalost účetních principů

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborBankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby
  • PoziceFinanční kontrolor
  • Místo pracoviště
  • Praha - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný