ANALYTIK

Náplň práce

  • Příprava, spoluvedení a realizace interních a externích projektů (včetně zahraničí).
  • Spolupráce při zpracování nabídek a podpora marketingu
  • Plánování, řízení a koordinace kapacit (pracovníci, zdroje, dodavatelé, atd.).
  • Analýzy naměřených dat, citlivosti, scénáře What If
  • Profesionální prezentace analytických výsledků v AJ
  • Odpovědnost za splnění projektových cílů

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné stabilní společnosti.
  • Dobré finanční ohodnocení, prémie, bonusy
  • Možnost profesního růstu
  • Dotované stravování
  • Dovolená navíc
  • Další zaměstnanecké benefity

Požadujeme

  • Vzdělání VŠ technického nebo ekonomického směru
  • Pokročilá znalost AJ
  • Analytické myšlení, samostatnost
  • Proaktivní přístup, ochota cestovat
  • Znalost práce s PC, pokročilá znalost MS Office
  • Řidičský průkaz B

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborBankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby
  • PoziceAnalytik
  • Místo pracoviště
  • Příbram - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2