E-COMMERCE / E-SHOP MANAGER - STARTUP PROJEKT

Náplň práce

  • Kompletní zodpovědnost za přípravu a realizaci nových e-commerce projektů
  • Řízení vývoje webových stránek, následné projektové vedení
  • Výběrová řízení na dodavatele služeb
  • Implementace
  • Úzká spolupráce s IT oddělením
  • Vyhodnocení úspěšnosti internetového prodeje, reporting

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Stravenky, telefon, zvýhodněný nákup produktů společnosti, další benefity

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici PODMÍNKOU
  • Znalost problematiky internetového obchodování (e-shop)
  • Schopnost samostatně jednat a rozhodovat
  • Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
  • Analytické myšlení
  • Velmi dobrá znalost MS Office – zejména Excel

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborInformační technologie
  • PoziceE-shop manager
  • Místo pracoviště
  • Tábor - Jihočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný