PRODUCT APPLICATION SPECIALIST

Náplň práce

  • Pro úspěšnou elektrotechnickou společnost, zabývající se vývojem řídících systémů a působí v rámci celého světa, hledáme nové posily na pozice Product Application Specialist. Tito specialisté budou působit v oblasti HMI, Protection, Complex Controllers a Standard & Simple Controllers. Jedná se o nově vytvořené pozice, které vznikají ve vývojovém centru v ČR a mezi hlavní úkoly těchto specialistů bude patřit:
  • Řízení projektů zaměřených na vývoj nových produktů v rámci svěřeného portfolia a jejich testování
  • Řešení zákaznických požadavků
  • Zodpovědnost za validaci produktů a jejich technickou prezentaci klientům
  • Zajištění technické podpory pro marketingové a sales oddělení
  • Vedení vývojových projektů s ohledem na zajištění vývoje kvalitních produktů v daném čase a s danými finančními náklady.
  • Zajištění pravidelné komunikace se stávajícími zákazníky a řešení jejich technických požadavků a problémů

Nabízíme

  • Výborné zázemí společnosti, která má vývojové centrum v ČR
  • Možnost podílet se na vývoji nových produktů používaných zákazníky na celém světě
  • Kvalitní technické zázemí
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání
  • Jazykové kurzy apod
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Sick days
  • Podporu sportu a kultury

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Předchozí zkušenosti v oblasti vývoje či aplikace řídících systémů
  • Aktivní znalost AJ - nutná pro komunikaci se zákazníky
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Chuť cestovat za zákazníky

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborTechnika, elektrotechnika a vývoj
  • PoziceProduct Application Specialist
  • Platové podmínky
  • Od:20 000 Kč / měsíc
  • Do:0 Kč / měsíc
  • Místo pracoviště
  • Karlovy Vary - Karlovarský kraj
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je nabízena i jako
  • Praxe a stáže
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2