MATERIÁLOVÝ SPECIALISTA

Náplň práce

  • Výběr a schvalování užitých materiálů výroby nových i stávajících projektů
  • Zpracování posudků materiálových vlastností a certifikačních podkladů
  • Analýza vlivu výrobních a technologických procesů na užité materiály
  • Zpracování požadavků na zkoušky materiálů a komunikace s výzkumnými organizacemi
  • Komunikace a jednání s výrobci a dodavateli materiálů včetně zahraničních

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení dle praxe
  • Cílové odměny při včasném splnění úkolů
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost profesního a odborného růstu

Požadujeme

  • VŠ strojní zaměřené na materiálové inženýrství
  • Praxi 3 roky ve výrobní nebo vývojové organizaci
  • Znalost strojních výrobních technologií
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Mírně pokročilá znalost ruského jazyka

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborStrojírenství
  • PoziceStrojní inženýr
  • Platové podmínky
  • Od:30 000 Kč / měsíc
  • Do:35 000 Kč / měsíc
  • Místo pracoviště
  • Plzeň - Plzeňský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný