EST ENGINEER

Náplň práce

  • Vývoj a údržba výrobních i laboratorních testovacích zařízení pro oblast aktuátorů a senzorů
  • Převádění produktu z fáze vývoje do výroby z hlediska testování a nastavování
  • Integrování testerů do podnikového MES (Manufacturing executive system)
  • Optimalizace výrobních procesů (trvalé zlepšování, produktivita, náklady)

Nabízíme

  • Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
  • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • Rozvoj, stabilitu a jistotu
  • Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
  • Motivující systém odměňování a benefitů
  • Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání elektro (nebo příbuzný obor)
  • Orientace v elektronických obvodech a jejich činnosti (analogových i digitálních)
  • Pochopení principů měření elektrických i jiných fyzikálních veličin
  • Základy programování
  • AJ komunikativně a písemně
  • Orientace v technické dokumentac

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborTechnika, elektrotechnika a vývoj
  • PoziceTest Engineer
  • Platové podmínky
  • Od:20 000 Kč / měsíc
  • Do:25 000 Kč / měsíc
  • Místo pracoviště
  • Praha - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyC1+C2