SENIOR JAVA DEVELOPER

Pro našeho významného klienta, který patří k předním světovým odborníků v oblasti rozvoje software hledáme vhodného kandidáta

Náplň práce

  • Developer Senior se podílí na návrhu, realizaci projektu a jeho správě.
  • Je to samostatně pracující člověk podřízený vedoucímu týmu, případně senior vedoucímu.
  • V případě potřeby se může účastnit výběrových pohovorů.
  • Doporučuje nákup služeb nebo majetku nadřízenému.
  • Upozorňuje nadřízeného na výsledné provozní nebo technických problémy.
  • Spolupracuje s Scrum Masterem, Resource Managerem a Projekt Managerem na projektových plánech.
  • Zabezpečuje provoz systémů a navrhuje opatření proti jejich selhání.
  • Účastní se meetingů..
  • V případě naléhavé situace rozhoduje o projektech a řeší případné konflikty .
  • Sleduje pracovní postupy stanovené v oblasti vnitřní politiky a pokynů.
  • Provádí analýzu, popisuje a navrhuje řešení.
  • Je technickým partnerem svěřeného projektu (odpovídá za realizaci dle definovaných pravidel, ověřuje plnění od vývojářů).
  • Implementuje řešení, řeší incidenty, problémy, testuje provádění.
  • Informuje Scrum Mastera o vybraných technologických postupech a stavech úkolů.
  • Dokumentace projektů.
  • Může působit jako technický Release Manager.
  • Během dne monitoruje systémy a aktivně zasahuje za účelem odvrácení/řešení možného selhání.

Nabízíme

  • Možnost připojit se k velmi dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Příležitost pro profesní růst
  • Účast na mezinárodních projektech
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Široká škála firemních benefitů (týden dovolené navíc, sickdays , stravenky, příspěvek na životní a důchodové pojištění, příspěvek na sport a wellness aktivity, jazykové vzdělávání apod. )

Požadujeme

  • Velmi dobrá znalost principů OOP a Design patterns
  • Obecná znalost síťových technologií
  • Znalost Linux a Windows
  • Schopnost číst a psát UML diagramy
  • Velmi dobré analytické schopnosti a znalosti programování
  • Angličtina na úrovni B2
  • Velmi dobrá odolnost vůči stresu
  • Nezávislost, dodávky v termínu

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborInformační technologie
  • PoziceProgramátor
  • Místo pracoviště
  • Brno - Jihomoravský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný