SENIOR SALES MANAGER

Náplň práce

  • Získávání nových klientů a péče o stávající z řad finančních institucí
  • Posuzování business analýz a následné navrhování řešení pro klienty
  • Optimalizování služeb klientů,
  • Komunikace s korporátními klienty společnosti
  • Vyjednávání s právním oddělením klientů
  • Plnění nastavených plánů
  • Monitoring trhu a jeho konkurence

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilním prostředí mezinárodní společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Bonusy na základě plnění plánů

Požadujeme

  • Předchozí pracovní obchodní zkušenost v bance nebo jiné finanční instituci nutností
  • Předchozí pracovní zkušenost s korporátní klientelou,
  • Znalost fungování risk managementu ve finančních institucích
  • Znalost finančních analýz
  • Znalost anglického jazyka
  • Výborné komunikativní a vyjednávací schopnosti
  • Samostatnost, zodpovědnost a analytické myšlení.

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborEkonomika a podnikové finance
  • PoziceManager
  • Místo pracoviště
  • Brno - Jihomoravský kraj
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2