MATERIÁLOVÝ SPECIALISTA

Pro našeho výzamného klienta hledáme kolegu do oddělení Interního prodeje na pozici Materiálový specialista.

Náplň práce

  • Podpora obchodního týmu při výběru materiálů vhodných pro jednotlivé projekty
  • Spolupráce s obchodním týmem
  • Zpracování a příprava podkladů pro kalkulaci
  • Zpracování a příprava podkladů pro zákazníky
  • Spolupráce s nákupním oddělením při poptávkových řízeních
  • Získávání informací od dodavatelů o parametrech a použití jednotlivých materiálů a předávání těchto informací dále do firmy
  • Podpora celému obchodnímu týmu za účelem plnění skupinových cílů
  • Report nadřízenému

Nabízíme

  • Zázemí stabilní firmy
  • Dobré platové podmínky
  • Firemní benefity (stravenky, pitný režim na pracovišti, školení...)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, druhý jazyk výhodou
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Komunikativnost, technické myšlení, samostatnost, logické uvažování, zodpovědnost, týmová spolupráce, loajalita
  • Ochota učit se novým věcem a systematičnost v plnění pracovních povinností
  • Řidičský průkaz skupina B

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceAsistent prodeje
  • Místo pracoviště
  • Jihočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe
  • Benefity
  • Firemní akce
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2