OBCHODNÍK PRO PRODEJ SOFTWAROVÉHO ŘEŠENÍ

Náplň práce

  • Péče o stávající klientelu
  • Akvizice nových klientů
  • Prezentace a nabídka služeb společnosti
  • Tvorba návrhů řešení a cenových nabídek
  • Spolupráce s produktovými specialisty, analytiky a finančními specialisty

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení (fix 25 tis. + provize)
  • Služební automobil, notebook, mobil
  • Příjemné pracovní prostředí v kanceláři i práci v terénu
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Zázemí dynamické společnosti
  • Firemní školení

Požadujeme

  • Znalost fungování databází, praktická zkušenost s SQL, Postgress nutností. Návrh a čtení struktury dat, relace. Ostatní databáze výhodou.
  • Základní znalost programovacích jazyků a principů programování (JAVA / GROOVY / Javascript)
  • Pokročilá znalost logiky tvorby www stránek (HTML, CSS, XML)
  • Schopnost tvorby základních Javascriptových funkcí.
  • Znalost grafických aplikací výhodou
  • Základní znalost serverových oper. systémů – Win / Linux
  • Schopnost se rychle učit a chápat „principy fungování aplikací“.
  • Schopnost komunikace v AJ – řešení IT problematiky.

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceProduktový manažer
  • Platové podmínky
  • Od:25 000 Kč / měsíc
  • Do:0 Kč / měsíc
  • Místo pracoviště
  • Tábor - Jihočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2