MANAŽER SERVISNÍHO LOGISTICKÉHO CENTRA

Náplň práce

  • Aktivní účast při startu nového projektu, denní reporting výsledků centra
  • Příprava dat a podkladů pro fakturaci
  • Dohled nad technickou správou provozu a administrativou
  • Komunikace s klientem a dodavateli
  • Plánování směn v závislosti na potřebách klienta a objemech přijatého materiálu
  • Řízení lidských zdrojů (výběr zaměstnanců, evidence docházky, školení, stanovení bonusů)
  • Zajištění zákonných požadavků (BOZP, revize pro přípravky a techniku)
  • Dohled nad dodržováním stanovených procesů, předpisů a postupů

Nabízíme

  • Dlouhodobou práci ve stabilní společnosti
  • Možnost být u vzniku nového projektu
  • Stabilní zaměstnání v lokalitě Vídeň (Rakousko)
  • Zajímavé finanční ohodnocení, auto, byt

Požadujeme

  • Ochotu pracovat dlouhodobě v zahraničí (denní dojíždění nepreferujeme)
  • Velmi dobré organizační schopnosti a schopnost pružně reagovat na vzniklé situace
  • Logické uvažování a schopnost rychle vyhodnotit informace a navrhnout řešení.
  • Schopnost komunikovat napříč všemi úrovněmi provozu a vést ostatní
  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel na úrovni tabulek a práce s daty)
  • Znalost němčiny podmínkou, znalost angličtiny výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborLogistika a doprava
  • PoziceManažer dopravy
  • Platové podmínky
  • Od:30 000 Kč / měsíc
  • Do:40 000 Kč / měsíc
  • Místo pracoviště
  • Český Krumlov - Jihočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • NěmeckyC1+C2
  • AnglickyB1+B2